Перенесення

в онлайн

Наші переваги

offer

Новопечерська школа навчає за українською державною програмою вдосконаленою провідними світовими методиками викладання. Ми фокусуємося не лише на розвитку знань, але й характеру та навичок майбутніх лідерів. Ростимо дітей з українським серцем та глобальним мисленням

За рейтингом Microsoft Showcase Schools у 2015 році Новопечерська потрапила у 100 найбільш інноваційних шкіл світу

Випускники школи навчаються в провідних університетах світу. Результати ЗНО впевнено тримають школу серед найкращих освітніх закладів України

Школа пишається своєю командою. Учителі Новопечерської навчаються у провідних міжнародних експертів, беруть участь у національних освітніх проєктах та навчають вчителів всієї країни

gree_line_2
допоможе тримати освітній темп!
Під час тимчасового перебування за кордоном ми допоможемо дитині тримати освітній темп!

gree_line_2
допоможе тримати освітній темп!

Новопечерська Школа

Під час вашого тимчасового перебування за кордоном ми допоможемо дитині тримати освітній темп!

10-11 класи

Ми пропонуємо цей формат родинам, які поки не можуть повернутись до Києва, але хочуть почати свій шлях разом із Новопечерською школою.

Екстернат​

1-11 класи

Можливість тримати зв’язок із українською програмою навчання. Цей пакет ми в першу чергу пропонуємо родинам, які обрали навчання наживо в інших школах.

2

Онлайн-формат: 4-5 онлайн-уроків на день для початкової школи, 5-6 — для середньої та старшої школи.

Екстернат:
2 онлайн-заняття в тиждень з кожного предмету по суботах та у вечірній час у будні.

gree_line_2
Під час тимчасового перебування за кордоном ми
допоможемо дитині тримати освітній темп!

Екстернат

yellow-line

logo-big

Екстернат

yellow-line

Ви запитуєте — ми відповідаємо

Екстернат: 1-11 класи
Онлайн-формат: 1-5 класи, 10-11 класи

Батьки можуть використовувати для спілкування з учителем корпоративну (шкільну) пошту або обмінюватись повідомленнями на навчальній платформі. Також всі коментарі вчителя до уроків дублюються в особистому кабінеті батьків як повідомлення. За запитом на рецепцію Школи або безпосередньо до вчителя можна домовитись про індивідуальну онлайн-зустріч.

Наша платформа – це сучасна українська розробка з максимально широким та адаптованим під Школу функціоналом. Тут ви знайдете електронний щоденник, журнал, інформацію про всі завдання та терміни їх виконання, систему тестування, всі навчальні матеріали, електронні підручники, можливість комунікувати через повідомлення, “стіну класу” з цікавою інформацією про життя класу та Школи та багато іншого.

Початкова школа.  Учителі дають постійний усний або письмовий зворотній зв’язок у вигляді коментарів. У кінці навчального року відбувається підсумкове оцінювання з метою співставлення навчальних досягнень учнів з очікуваними результатами навчальної діяльності, що визначені освітньою програмою. Видається свідоцтво досягнень державного зразка.

Середня та старша школа.
5 клас – зворотній звʼязок від учителів у вигляді коментарів у першій чверті, надалі – 12-бальна система оцінювання. З 6-го класу і вище  – 12-бальна система оцінювання.

Так, класний вчитель або виховник індивідуально супроводжує кожного учня/ученицю і постійно допомагає коригувати освітню траєкторію, комунікувати з учителями, підтримує дитину в освітньому процесі, дає відповідь на всі поточні питання.

Не знайшли відповіді на своє питання?

Дистанційне навчання для учнів 1 - 4 класів
Натискаючи "Відправити", Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних.
Дистанційне навчання для учнів 5 - 11 класів
Натискаючи "Відправити", Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних.